☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Новини RSS 2.0

Де купити дидактичні товари для сучасних класів НУШ?

Нова українська школа (НУШ) – це місце, в якому хочеться вчитися та в яке приємно ходити. В створенні відповідних умов велику роль грає обладнання для початкової школи за допомогою якого можливо належним чином облаштувати шкільний клас.

Основний акцент потрібно зробити на навчальне обладнання для початкових класів, що застосовується під час навчального процесу, оскільки від його вибору залежить подальша успішність учнів.

Приділивши особливу увагу формуванню комфортних умов для дітей та використовуючи наочно-дидактичний матеріал, демонстраційні набори, ляльковий театр, настільні розвиваючі ігри або інше обладнання можливо зацікавити дітей, підвищити рівень їх уваги до вивчення навчального матеріалу, мотивувати кожну дитину до отримання нових знань та провести уроки в форматі захоплюючої гри.

Оформлення кабінету початкових класів стане для Вас легким  завданням, оскільки на нашому сайті didactica в розділі «Нова українська школа» Ви зможете знайти все необхідне новітнє обладнання для початкової школи.

Навчальне та інтерактивне обладнання для початкових класів сформує умови для повноцінного залучення учнів у вивчення шкільної програми.

Устаткування для початкових класів є невід’ємною частиною концепції побудови новітньої системи освіти в Українських школах.