☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Умови роботи


Всі ціни на сайті актуальні на січень 2022 року- грудень 2022 року. 

Мінімальна сума замовлення на габаритний товар (навчальні карти на планках)- 3000 грн.


 

Шановні Покупці, звертаємо Вашу увагу, що ми працюємо за безготівковим розрахунком та працюємо з бюджетними установами. Також працюємо в електронній системі закупівель Prozorro.


Відділ прийому замовлень:


   Менеджери оперативно приймуть Ваше замовлення, вирішать будь-які складні питання, організують доставку замовленого устаткування в Ваш навчальний заклад, нададуть технічну та консультативну допомогу, своєчасно забезпечать новими інформаційними матеріалами та каталогами. У каталозі вказано не весь асортимент товарів. Тому, якщо Ви не знайшли в ньому потрібне обладнання - звертайтеся, для Вас буде підготовлена окрема пропозиція.


Доставка:


 Поставка обладнання здійснюється зі складу в Києві. Терміни виготовлення та комплектації продукції - від 3 до 15 днів, в залежності від складності замовлення.

  Доставка навчального обладнання здійснюється  перевізником ТОВ "Нова Пошта" по всій Україні - Київ, Одеса, Львів, Рівне, Миколаїв, Житомир, Луганськ, Херсон, Полтава, Івано-Франківськ, Запоріжжя, Черкаси, Вінниця, Дніпропетровськ, Кіровоград, Харків, Сімферополь, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Суми, Донецьк, Ужгород, Хмельницький, Чернігів і іншим, а так само по всіх областях України.


Приємних Вам покупок
 в інтернет-магазині ДИДАКТИКА!