☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування


Про магазин Дидактика

   

          Вже як 16 років наше підприємство займається забезпеченням навчальних закладів дидактичним обладнанням.
Компанія спеціалізується на виробництві і продажі навчального обладнання для шкіл, коледжів, технікумів, ВУЗів та пропонує комплексне оснащення навчальних кабінетів: фізики, хімії, біології, математики, географії, історії, початкової школи НУШ.
      Ми використовуємо комплексний підхід до кожного клієнта, який полягає у грамотній і повної консультації по обраному обладнанню та повним супроводом клієнтів від подачі замовлення до отримання товару, введення в експлуатацію та подальшого його обслуговування.
         В даний час компанія пропонує широкий спектр навчального обладнання з таких напрямів як: фізика, хімія, біологія, математика, географія, історія, нова українська школа.
   Цей найширший асортимент налічує більше 3000 найменувань продукції дидактичних засобів навчання: демонстраційні навчальні прилади, технічні засоби навчання, муляжі, гербарії, колекції, об'ємні навчальні моделі, опудала, скелети, навчальне шкільне демонстраційне та лабораторне обладнання, мікропрепарати, мікроскопи, інструментарій, лабораторний посуд, хімічні реактиви, аудиторні дошки, анатомічні моделі, екранно-звукові засоби навчання, барельєфні моделі, друкована продукція та багато іншого.


НАВЧАЛЬНЕ ДЕМОНСТРАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ:
Наше сучасне демонстраційне навчальне обладнання та прилади використовуються в навчальних закладах України в кабінетах: хімії, фізики, біології, математики, географії, початкової школи НУШ, лабораторіях.


НАВЧАЛЬНЕ ЛАБОРАТОРНЕ ОБЛАДНАННЯ:
Наше лабораторне навчальне обладнання та прилади знаходять своє широке застосування в кабінетах хімії, фізики, біології в загальноосвітніх закладах освіти, а також в лабораторіях ВНЗ.


ДРУКОВАНІ ПОСІБНИКИ:
Друковані посібники широко використовуються в практиці навчання, їх доцільно застосовувати як додаткові засоби навчання поряд з натуральними предметами або моделями.


ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ НАВЧАННЯ (ТСО):
Технічні засоби навчання допомагають вчителю забезпечувати учнів навчальною інформацією, управляти процесами запам'ятовування, застосування і розуміння знань, контролювати результати навчання.

       

 Шановні відвідувачі! Ми намагаємося робити наш сайт зручним і інформативним!
        Широкий асортимент і помірні ціни товарів - це все Ви знайдете в нашому інтернет-магазині.

У нас діє система знижок для постійних покупців, а також існує програма лояльності з торгуючими організаціями.
        Ми сподіваємося, що Дидактика стане надійним помічником у Вашій повсякденній роботі!


ДИДАКТИКА - НА ШЛЯХУ ДО ЗНАНЬ
   Для замовлення, питань або консультації звертайтеся у відділ прийому замовлень, менеджери повідомлять ціну, наявність на складі та стан Вашого замовлення.


Приємних Вам покупок

в інтернет-магазині ДИДАКТИКА!