☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Версія для друку Версія для друку

Цифровий датчик оптичної щільності 525 нм (зелений)

Артикул:  001784
Цифровий датчик оптичної щільності 525 нм (зелений)
Опис

Призначений для вимірювання оптичної щільності (інтенсивності забарвлення) розчинів, що дозволяє вимірювати концентрації забарвлених речовин та суспензій. Використовується для демонстрацій за темами "Ознаки хімічних реакцій", "Швидкість хімічних реакцій", "Кількісний аналіз", "Кислоти і підстави".
Технічні характеристики

Діапазон лінійності - 0-1,5 од. оптичної щільності (при роботі в приміщеннях, освітлених розсіяним денним світлом або лампами розжарювання),
Чутливість 0.002 од. оптичної щільності,

Похибка вимірювання - 1%,

Роз'єм USB,

Діапазон робочих температур : 0-600С,


Час відгуку (виставлення показань при зміні оптичної щільності від 0 до беск.) - 1 сек,

Увага! Щоб уникнути зниження точності результатів не слід висвітлювати працює датчик прямим сонячним світлом, а також різко змінювати умови освітленості датчика в процесі роботи.

Датчик виготовлений з ударостійкого пластику. Є з'єднувальний кабель для підключення датчика до комп'ютера.

Цифрові датчики оптичної щільності дозволяють визначати оптичну густину рідких середовищ. Випускаються датчики оптичної щільності на 590 (жовтий), 525 (зелений), 475 (синій) і 400 (фіолетовий) нм (для кожної довжини хвилі - свій датчик). Відмінність запропонованого датчика від аналогів полягає в тому, що оптична щільність вимірюється у відкритій кюветі. Таким чином, учні можуть безпосередньо спостерігати зміну забарвлення і зіставляти її і зміною значення оптичної щільності. Датчик оптичної щільності являє собою рамку, яка встановлюється на кювету. З внутрішньої частини на одній стороні знаходиться джерело світла певної довжини хвилі, з іншого - чутливий елемент. Оптична щільність визначається як D = lg(I0/I), де I0 - інтенсивність променя світла, що потрапив на чутливий елемент у відсутність речовини, що поглинає світло, I - те ж, у присутності речовини, що поглинає світло. Вимірювання I0 відбувається при калібрування датчика.

* Увага! Зображення товару може відрізнятися від отриманого Вами товару. Виробник залишає за собою право змінювати комплектації і технічні характеристики навчальних посібників без попереднього повідомлення, при цьому функціональні та якісні показники наочних посібників не погіршуються.

Є питання?

Ви можете задати нам питання за допомогою наступної форми.

Ім'я:

Email

Будь ласка, сформулюйте Ваші питання щодо: Цифровий датчик оптичної щільності 525 нм (зелений):


Введіть число, зображене на малюнку
code

Працює на основі скрипту інтернет-магазину WebAsyst Shop-Script